Manželství je umění - Národní týden manželství 2013

12.02.2013 00:00

Tématem v pořadí sedmého Národnímu týdne manželství ve dnech 11. až 17.2.2013 je " Manželství je umění". V tomto týdnu se můžeme těšit na množství akcí na podporu manželství (www.tydenmanzelstvi.cz).

V pondělí 11.2. proběhla na Ministerstvu práce a sociálních věcí ČR tisková konference na začátek Národního týdne manželství. Dostali jsme v rámci této TK příležitost prezentovat naši činnost.

To, co nás z celé TK jednoznačně zaujalo nejvíc, je Óda na manželství od psychoterapeuta Pavla Rause.

V sobotu 16. února 2013 proběhne v Praze na Vyšehradě v rámci památky svatého Valentina – patrona zamilovaných Pouť snoubenců. Připomínáme, že na pražském Vyšehradě je uchováván ostatek sv. Valentina.

Na programu bude celodenní rekolekce pro předem přihlášené snoubence od 9:00 do 15:00. Rekolekcí bude snoubenecké páry doprovázet P. Josef Čunek, SJ. Doporučený příspěvek na režii programu 120Kč na snoubenecký pár se bude vybírat na začátku programu.

Přihlašování na rekolekci bylo ukončeno.

Na poutní bohoslužbu v 15:30 ve vyšehradské bazilice sv. Petra a Pavla srdečně zveme všechny ty, kteří vážně do budoucna uvažují o vstupu do manželství, tak i ostatní, kteří se chtějí připojit k modlitbě za budoucí manžele!